UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

‘CEBİMDEN ÇOK PARA KOYDUM’DEMET ŞENER O DEFTERİ KAPATTI!

Demet Şener, 2019'da kendi markasını yaratmış ve Nişantaşı’nda bir mağaza açmıştı. Koronavirüs pandemisi nedeniyle e-ticarete ağırlık veren eski manken, mağazayı kapatma kararı aldı. "Para batırmadım. Ürünlerim çok beğeniliyor" diyen Şener, dikkat çeken kararının nedenini açıkladı.

‘CEBİMDEN ÇOK PARA KOYDUM’DEMET ŞENER O DEFTERİ KAPATTI!

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu'nun, "Demet Şener O Defteri Kapattı" başlıklı yazısı şöyle:

"Demet Şener, iki yıl önce yeni bir maceraya atıldı. Kadın giyimde kendi markasını yarattı, Nişantaşı’nda bir mağaza açtı.

Seda Sayan, Selin Ciğerci, Ebru Akel, Ece Üner ve birçok haber spikeri Demet Şener’den giyinmeye başladı. Şener’in modacılığa soyunmasıyla pandemi aynı anda başlayınca mecburen e-ticarete ağırlık verdi.

Sosyal medyasından takip ettiğim kadarıyla bana işlerini tıkırında geldi. O nedenle perşembe günü ‘Magazin Noteri’nin canlı yayınına konuk ettiğimiz Demet Şener’e, moda işinden iyi para kazanıp, kazanmadığını sordum.

Şener’in verdiği yanıt şaşırttı beni: Çok yatırım gerektiren bir iş. Neredeyse kuralı iki sene oldu. Çok yol aldı. Ama tamamen kendi sermayemle yaptığım ve yatırım olmadığı için Nişantaşı’ndaki mağazayı kapatıyorum...

Demet Şener, 'Dört bin ürün sattım bir senede. Şimdilik biraz online satışlara devam edip sonra da tamamen bitirebilirim. Çünkü kolay bir iş değil' dedi.

Şener’e ticarete atıldığı için pişman olup olmadığını ve zarar edip etmediğini sorunca bu kez şunları söyledi:

Hiç pişman değilim. Bunu da yaptım, içimde kalmadı. Para batırmadım, ama tabii ki cebimden çok para koydum...

Devam etsem başka bir yere gelebilir ama benim enerjim yok. Kendi programım (TV100’deki ‘Demet Şener ile Biz Bize’) var. Çocuklarım (12 Haziran 2006 doğumlu İrem, 27 Mart 2009 doğumlu Ömer) var. 15.30’da okuldan onları almam gerekiyor. Antrenmanları (Ömer basketbol, İrem tenis kursuna gidiyor) var oraya götürüyorum. Zaten zaman geçiyor...

Bu ayrı bir meslek, devamlı başında durmak lazım. Ürünlerim çok beğeniliyor. Altyapısı online satışları çok iyi. Ama benim bunu devam ettirebilmem için tek mesleğimin bu olması gerekiyor."

 

 

 

 

Son Güncelleme: 30.10.2021 18:51:20
ETİKETLERDemet Şener