UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

FEDON"KANSER OLDUM BÖBREĞİMİN YARISI GİTTİ"

Ünlü şarkıcı Fedon, son dönemde yaşadığı sağlık sorunlarını anlattı. Son 2 yılını kanser ile mücadele ile geçirdiğini belirten Fedon "Artık hastalıklar arttı,yoruldum eskisi gibi değilim" dedi

FEDON"KANSER OLDUM BÖBREĞİMİN YARISI GİTTİ"

Magazin D Pazar programına konuşan 77 yaşındaki ünlü şarkıcı Fedon, son dönemde yaşadığı sağlık sorunlarını anlattı...

Son 2 yılını kanser ile mücadele ile geçirdiğini belirten Fedon "Artık hastalıklar arttı. Eski model bir arabanın önce kaportası çürür, sonra motor yağ kaçırır...Bunları bekleyen bir insanım, olacak bunlar... Yaşımdan dolayı çok hastalıklar geldi, direniyorum. Kanser oldum, böbreğimin yarısı gitti... Ama ölümden korkmuyorum... Zeki Müren'in çok güzel derdi "Ölüm varken ben yokum, ben varken ölüm yok " Sürünmeyeyim başka hiç bir şey istemiyorum...Ölüm Allah'ın emri...Her gece dua ediyorum 'Allah'ım çocuklarımın sağlığını ver, beni de ele güne muhtaç etme, süründürmeden canımı al...' İnsan et ağırdır, çok zor bir şey" dedi.

Her şeye rağmen yaşamayı çok sevdiğini belirten ünlü şarkıcı " Hastalık sahibi olup da benim gibi çalışan, yaşayan yoktur... Dün gece üç saat sahneye çıktım...Artık imkanlarım dahilinde günümü gün etmeye çalışıyorum. Hala giyip kuşanıp çıkıyorum dışarı...Ama yoruldum artık eskisi gibi değilim" dedi.

Son Güncelleme: 15.11.2021 09:16:46
ETİKETLERfedon  kanser