UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

İÇKİLER UÇAĞI ALINMAYINCA KADINLAR PARTİ YAPTI!

ABD'nin Florida eyaletindeki havalimanında sıvı madde taşıma kısıtlamasına takılan yolcular ilginç bir eyleme imza attı. Kadınlar, el bagajlarındaki içkileri sırada bekleyenlere ikram ederek parti verdi.

İÇKİLER UÇAĞI ALINMAYINCA  KADINLAR PARTİ YAPTI!

ABD'nin Florida eyaletindeki Miami bölgesine gitmek için havalimanına gelen bir grup kadın, güvenlik kontrolü sırasında sıvı madde taşıma kuralları nedeniyle el bagajlarındaki içki şişelerini uçağa sokamadı.

ŞİŞELERİ DAĞITIP HAVALİMANINDA PARTİ DÜZENLEDİLER

Güvenlik görevlileri, yolculara el bagajında en fazla 100 milimetre sıvı taşınabileceğini, dolayısıyla şişeleri uçağa binmeden bırakmaları gerektiğini söyledi. Fakat kadınlar, içki şişelerini çöpe atmak yerine havalimanında küçük çaplı bir "parti" düzenledi.

Latinnbellaa adlı TikTok kullanıcısının paylaştığı görüntülerde, kadınların içki şişelerini çıkarıp uçağa binmeden içmeye başladığı görülüyor.

Arkadaş grubu daha sonra da check-in sırasında bekleyen diğer yolculara şişeleri uzatıyor ve içkileri herkesle paylaşmaya başlıyor.

Yaklaşık 14,5 milyon kez izlenen videoya kimi sosyal medya kullanıcıları olumlu yorum yaparken, kimileri de Kovid-19 şartlarında böyle bir şey yapılmasının doğru olmadığını savundu.

Bir TikTok kullanıcısı "Herkesin bir araya geldiğini görmek müthiş" derken, bir başkasıysa "Bu en çılgın uçuş deneyimi olacak. Parti grubunuz toplanmış bile" ifadelerini kullandı.

Öte yandan görüntülere tepki gösteren bir kişi, "Maskelerini çıkarıp aynı şişeden içiyorlar. Sanırım alkol her şeyi sterilize ediyor" diye yazdı. Bir diğeriyse "Kovid'den önce bile ben başkasının şişesinden bir şey içmezdim" dedi.

Videoyu paylaşan TikTok kullanıcısı, daha sonra hesabından arkadaş grubuyla Miami'ye vardığını gösteren bir başka video daha paylaştı.

Son Güncelleme: 22.11.2021 09:11:04
ETİKETLERabd  havalimanı