UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

YASAK AŞK SKANDALI!

Fransa'da gelecek yıl yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olmasına kesin gözüyle bakılan aşırı sağcı Eric Zemmour'un evli olmasına rağmen kendisinden 35 yaş küçük asistanıyla ilişkisi olduğu ve çiftin gelecek yıl çocuk beklediği ortaya çıktı.

YASAK AŞK  SKANDALI!

Fransa’da son dönemde ismi daha çok duyulmaya başlanan aşırı sağcı Eric Zemmour hakkında çarpıcı bir iddia Fransız basınından geniş yer buldu.

Gelecek yıl yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un karşısına çıkmasına kesin gözüyle bakılan Zemmour’un kendisinden 35 yaş küçük asistanıyla birlikte olduğu bir süredir iddia ediliyordu. Daha önce baş başa tatile çıkan ikili hakkında kapsamlı bir haber hazırlayan Closer dergisi çiftin gelecek yıl bir çocuk beklediğini aktardı.

Geçen aylarda Zemmour’un asistanıyla denizde çekilmiş fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Zemmour ve asistanı Sarah Knafo’nun dergiye dava açtığı ve konuyu mahkemeye taşıdığı da belirtildi. Fakat mahkeme evli ve üç çocuk babası 63 yaşındaki Zemmour ile 28 yaşındaki Knafo’nun taleplerini yeterli bulmadı.

Çiftin fotoğrafları derginin kapağında yer alırken, “Zemmour 2022’de baba olacak” açıklaması da yer aldı.

Nefret söylemi ve hakaret suçlamalarıyla yargılanan Zemmour, televizyon yorumcusu olarak kariyerine devam ediyor.

Closer dergisi, “2022’de baba olacak” başlığıyla Zemmour ve kendisinden 35 yaş küçük asistanının fotoğrafını paylaştı.

Fakat aşırı sağcı ve Müslüman karşıtı açıklamaları dolayısıyla Fransa’da aşırı sağcıların ilgi odağı haline gelen Zemmour, gelecek yıl yapılacak seçimlere katılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Şu an yapılan anketlere göre Zemmour’un Nisan ayında yapılacak seçimlerde ilk turu geçeceği belirtiliyor.

Son Güncelleme: 27.11.2021 11:41:35
ETİKETLEREric Zemmour