UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

MATRİX’İN BÜTÜN GELİRİNİ….

‘Hollywood’un en iyi adamı’ olarak anılan Matrix’in yıldızı Keanu Reeves, yine hayranlarının gönlünü fethetti. ABD basınında yer alan habere göre 57 yaşındaki ünlü yıldız Keanu Reeves, yeni vizyona giren ‘The Matrix’ filminden elde ettiği kazancın büyük bir kısmını kanser araştırmaları için bağışladı. Keanu Reeves, son seri ‘The Matrix’ filminden 14 milyon dolar gelir elde etmişti.

MATRİX’İN BÜTÜN GELİRİNİ….

Son seri Matrix'ten 14 milyon dolar kazanan Keanu Reeves'in gelirini kanser hastaları için ilaç üreten ve tedavi geliştiren bir merkeze bağışladığı ortaya çıktı.

ABD'de basınında yer alan habere göre; Reeves’in, gönülleri fetheden bu hareketi gizli saklı yapmaya çalışmasına rağmen konunun basına sızdırılmasına üzüldüğü iddia edildi.

ALDIĞI ÜCRETLER DUDAK UÇUKLATTI!

57 yaşındaki oyuncu Keanu Reeves, ilk kez 1999 yılında ‘Matrix’ filmiyle beyaz perdede yer aldı.

Burada ön ödeme olarak 10 milyon dolar kazanan Reeves, filmin gişesinden sonraki gelir artınca 25 milyon dolar daha kazanarak toplamda 35 milyon dolar gelir elde etti.

2003 yılındaki Matrix 2 ve 3'ten tam olarak ne kazandığı bilinmiyor.

Ancak, ‘Celebrity Net Worth’ adındaki bir site efsane oyuncunun gişe ve DVD satışları dahilinde 120 milyon dolar kazandığını yazmıştı.

Son seri için ise ilk olarak 14 milyon dolar alan oyuncunun bu miktarı kabul etmesi şaşırttı. Ancak filmin gişesinden sonra kazancının değişmesi bekleniyor.

Son Güncelleme: 4.01.2022 15:49:20
ETİKETLERkeanu reeves  matrix