UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÇİĞDEM BATUR'A TACİZ...

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Savcı Leyla rolüyle hatırlanan oyuncu Çiğdem Batur'un kendisini taciz eden Erdinç B. ile başı dertte. Şikayetine rağmen tacizlerine devam eden tacizci oyuncuya silah fotoğrafları attı. Çiğdem Batur bu olayın ardından yeniden şikayetçi oldu.

ÇİĞDEM BATUR'A TACİZ...

Kurtlar Vadisi'nde Savcı Leyla karakterini oynayan Çiğdem Batur zor günler geçiriyor. Çiğdem Batur'a hayranlık duyan Erdinç B., sosyal medya üzerinden Batur'a mesaj gönderip rahatsız etmesi nedeniyle yargılanmış ve ceza almıştı. Ceza alan Erdinç B., oyuncuyu taciz etmeye devam ediyor.

Oyuncuya "Deniz bakışlı yârim, gülmek bir insana bu kadar mı yakışır aşkıma bak" diye mesajlar atan Erdinç B., Batur'un kadın cinayetiyle ilgili paylaştığı bir haberin altına "Bugün sessiz kalırsan yarın sana da cehennemi yaşatırlar" yorumunu yaptı. Erdinç B. masa üzerine konulmuş silah ve yanında yer alan mermilere ait resimler ile elinde silah olduğu resimleri de Batur'a gönderdi.

Çiğdem Batur’a elinde silah olan resimler gönderen Erdinç B. hakkında cinsel taciz ve tehdit suçlarından 4 yıla kadar hapis cezasıyla dava açıldı.

Son Güncelleme: 3.03.2022 10:36:08
ETİKETLERÇİĞDEM BATUR