UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

PSİKİYATRA GİTTİM” “DÜNYAM BAŞIMA YIKILIYOR”

Okan Bayülgen, hakkında bilinmeyenleri anlattı. Özel hayatında yaşadığı değişimle ilgili konuşan şovmen, her ayrılığında aşk acısı çektiğini ve bir dönem bu yüzden psikiyatra da gittiğini dile getirdi.

PSİKİYATRA GİTTİM” “DÜNYAM BAŞIMA YIKILIYOR”

Ünlü şovmen Okan Bayülgen (57), "İbrahim Selim ile Bu Gece" adlı programa konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Bayülgen, "Hiç müthiş bir aşk acısı çektin mi?" sorusunu yanıtladı.

 

"BIRAKINCA DÜNYAM BAŞIMA YIKILIYOR!"

 

Okan Bayülgen, "Çok, her kadından... Ben psikiyatra falan da gittim. Sevilme arzusu işte, bırakınca dünyam başıma yıkılıyor. Daha odun bir insan olmak isterdim, inceliklerden uzak olayım falan gibi şeyler ama olmadı. Kompleksler, çocukluktan kalan yani hepimizde olan ‘Beni sevmeyecekler mi, beni çocukken neden evde bırakıp gittiler?’ gibi ıvır zıvırlar yüzünden. Bütün bunlar toplanınca hayatta sevdiğin kişi kimse, bütün bu olanlar ona patlıyor. Yıllar içerisinde kendimi olgunlaştırıp, bunlardan kurtulmaya çalıştım." dedi.

"10 SENEDİR USLU BİR ÇOCUĞUM"

 

Aşkta karşısındaki insana eziyet etmeyi de bıraktığını ifade eden Bayülgen, "En fena şey seni seven bir insana eziyet etmek. Dolayısıyla bunu yapmamak için kendimi donatmaya, durdurmaya çalıştım. Sanıyorum ki biraz olsun başarabildim. Hakikaten sizi seven bir insanı düşünün; seni sevmiş yani ne suçu var? O seni sevmiş, seni korumak, gözetmek istiyor ya da hastalanırsan üzülüyor. Başkasının umurunda değilsin ki. O seni seviyor, niye ona eziyet ediyorsun? Bu vesileyle kendimi ehlileştirdim, son 10 senedir de uslu bir çocuk olduğumu düşünüyorum." şeklinde konuştu.

Son Güncelleme: 12.03.2022 17:28:46
ETİKETLEROKAN BAYÜLGEN