UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KÖPEKTEN KAÇARKEN KAMYONUN ALTINDA KALAN MAHRA SON YOLCULUĞUNA..

9 yaşındaki Mahra Melin Pınar, 23 gün önce köpekten kaçarken aniden karşısına çıkan kamyonun altında kalmış ve yaşam mücadelesini dün kaybetmişti. Küçük kız, sevenlerinin gözyaşlarıyla toprağa verildi.

KÖPEKTEN KAÇARKEN KAMYONUN ALTINDA KALAN MAHRA SON YOLCULUĞUNA..

Hastaneye sevkinden kısa bir süre sonra bacağı kesilen ve 23 gündür yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Mahra, dün hayatını kaybetti.

Cenaze ise işlemlerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna getirildi. Sabah saatlerinde gözyaşları arasında anne Derya Pınar ve baba Murat Pınar tarafından teslim alınan cenaze önce Serik Devlet Hastanesi morguna getirilerek define hazır hale getirildi. Daha sonra Belek Mahallesinde ailenin yaşadığı eve getirilerek burada dua edilip helallik alındı.

DAKİKALARCA TABUTA SARILDILAR

Cenaze için Belek Camii'nde tören düzenlendi. Törene Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çalışkan, Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan, aile yakınları ve ailenin mesai arkadaşları katıldı. Cenaze namazı öncesi anne Derya Pınar, baba Murat Pınar ve 8 yaşındaki çocukları tabuta sarılarak uzun süre gözyaşı döktü. Küçük çocuğu, anne ve babası teselli etti.

"ABLAN MELEK OLDU YAVRUM"

Küçük kızın, anne, baba ve kardeşi ise tabuta son kez sarılarak gözyaşı döktü. Annenin, "Ablan melek oldu yavrum. O hem kalbi güzel hem de kendi çok güzeldi. Onu hep güzel, neşeli hatırlayacağız" sözleri ise yürekleri yaktı.

ACILI BABA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Baba Murat Pınar da tabuta sık sık başını koyarak uzun süre gözyaşı döktü. Anneanne Aynur Yılmaz ise tabuttan uzun süre başını kaldıramadı.

Cenaze kılınan cenaze namazının ardından Belek Mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

Son Güncelleme: 29.03.2022 17:45:38
ETİKETLERmahra murat pınar