UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

"ÇIKAR ÜNİFORMAYI TEKE TEK ÇIKALIM. SENİ ALDIRACAĞIM"

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde akılalmaz anlar yaşandı. Cep telefonu ile konuşuyor diye ceza kesilen bir sürücü adeta çıldırdı. Trafik polisini önce tehdit etti sonra üzerine yürüdü. Ceza yazan trafik polisine tehdit ederken kullandığı sözler ise dehşet düşürdü: ‘Çıkar üniformayı teke tek çıkalım. Seni aldıracağım’

"ÇIKAR ÜNİFORMAYI TEKE TEK ÇIKALIM. SENİ ALDIRACAĞIM"

Trafik polisini tehdit eden sürücünün sözleri akıllara durgunluk verdi. Esenyurt’ta trafik uygulamasında cep telefonu ile konuşuyor diye durdurulup ceza kesilen sürücü adeta deliye döndü. Trafik polisi ile tartışan sürücü, “seni aldıracağım, üniformanı çıkar teke tek çıkalım” diye tehditlerde bulundu. Sürücüye hem polise mukavemetten hem de araç sürerken telefonla konuşmaktan işlem yapıldı.

Olay, geçtiğimiz pazar günü Esenyurt Piri Reis Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarında meydana geldi. İddiaya göre, Özkan Tok isimli sürücü, araç kullanırken telefonla konuştuğu esnada polis ekiplerine yakalandı. Cezai işlem için durdurulan Tok ile trafik polisi arasında tartışma çıktı.

“SENİ ALDIRACAĞIM”

Ceza işlemleri yapıldığı esnada polis ile tartışmaya giren Tok, polis memuru ile kavga etmeye başladı. Hamile eşinin yanında boğazına sarınıldığını iddia eden Tok, etrafa tehditler savurmaya başladı. Polis memuruna, “Sana saygım yok üzerindeki üniformaya saygım var. Çıkar üniformayı teke tek çıkalım. Seni aldıracağım” diyerek ortalığı birbirine kattı. Polis memuru ile birbirine giren Tok’u çevredeki vatandaşlar ve diğer polisler güçlükle durdurabildi. Özkan Tok’a araçla giderken telefonla konuşmak ve polise mukavemetten işlem yapıldı.

Son Güncelleme: 26.04.2022 11:17:02
ETİKETLERİstanbul Esenyurt