UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ADNAN ÇEBİ VE ASLIGÜL ATASAGUN ARASINDA 800 MİLYONLUK BOŞANMA

CEMİYET HAYATI BU BÜYÜK ÖLÇEKLİ BOŞANMA DAVASIYLA ÇALKALANIYOR. MAKYOL İNŞAATIN SAHİBİ İŞ İNSANI ADNAN ÇEBİ, BÜYÜK İHALELER ALIP OLAĞANÜSTÜ PARA KAZANDIKTAN SONRA EŞİNİ BOŞAYIP O DÖNEM ÜNLÜ BİR SUNUCU OLAN ASLIGÜL ATASAGUN İLE EVLENMİŞTİ. ANCAK 8 YIL SONRA ADNAN İLE ASLIHAN BOŞANMANIN EŞİĞİNE GELDİ VE 800 MİLYONLUK BİR TAZMİNAT İSTEMİ ORTAYA ÇIKTI.

ADNAN ÇEBİ VE ASLIGÜL ATASAGUN ARASINDA 800 MİLYONLUK BOŞANMA

Eşinin son yıllarda büyük para kazandığını ileri süren Aslıhan, ayrıca 250.000₺ yoksulluk nafakası da istedi. Ünlü hanımlarla yaptıkları çapkınlıklarla da bilinen ailede Adnan’ın kardeşi Mehmet Ali Çebi de uzun süre Ayşe Hatun Önal aşkı ile konuşulmuş sonra da ünlü oyuncu Selin Demiratar ile evlenmişti.

Cemiyet hayatı bu boşanma davasıyla çalkalanıyor! Ünlü iş insanı Adnan Çebi, Aslıgül Atasagun ile olan 8 yıllık evliliğini bitirme kararı aldı.

Adnan Çebi, eşinin geçimsiz, kaprisli ve taleplerinin sınırı olmadığını da belirterek boşanma davası açtı. Ünlü iş insanı Adnan Çebi, uyumsuzluk yaşadıklarını söylerken Aslıgül Atasagun ise evlilik sürecinde yalnız bırakıldığını belirtip 800 milyon lira tazminat istedi.

Sabah'tan Deniz Yusufoğlu'nun haberine göre ünlü iş insanı Adnan Çebi, Aslıgül Atasagun ile olan 8 yıllık evliliğini noktalamak istedi. Çebi, "Kişilik yapılarımızın farklılığından kaynaklanan uyumsuzluk yaşıyoruz" deyip boşanma davası açtı. Ayrıca ünlü iş insanı, eşinin geçimsiz, kaprisli ve taleplerinin sınırı olmadığını da belirtti.

Atasagun, evlilikleri sürecinde çocuk sahibi olmak için defalarca tedavi gördüğünü ve eşinin kendisiyle ilgilenmediğini söyledi.

"İlgisiz ve yalnız bırakıldım, hakaretlere maruz kaldım" diyen Atasagun, 350 milyon TL maddi, 450 milyon TL manevi tazminat talep etti.

Ünlü güzel, ayrıca 250 bin lira yoksulluk nafakası da istedi. Ve diğer ilgi çeken bir nokta ise bu olay haberin, Adnan Çebi’nin hep birlikte olduğu dostlarının ve kendisinin de çok yakın iş arkadaşı olduğu Cemal Kalyoncu’nun gazetesi Sabah’ta yer alması oldu! Boşanma dışında bu çok bilinen iş adamları arasında da bir başka olaylar var ama ne??? Yakında ortaya çıkar. Ve Aslıhan Atasagun’un bundan sonra yapacağı açıklamalar merakla bekleniyor.

Son Güncelleme: 26.04.2022 12:16:56