UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

GÖZÜNÜ KAYBEDEN GÖNÜL YAZAR'DAN YENİ HABER! ‘ÖLSEM DAHA İYİ’

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, yakın arkadaşı ünlü sanatçı Gönül Yazar'la alakalı oldukça üzen bir haber vererek, Yazar'ın bir gözünü kaybettiğini duyurmuştu. Onur Akay, Gönül Yazar'ın sağlık durumuna ilişkin yeni açıklamalarda bulundu. Gönül Yazar'ın sağlık durumu nasıl?

GÖZÜNÜ KAYBEDEN GÖNÜL YAZAR'DAN YENİ HABER! ‘ÖLSEM DAHA İYİ’

Ünlü ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, canlı yayında yakın arkadaşı usta sanatçı Gönül Yazar'ın sağlık durumuna ilişkin yeni bilgiler verdi.

Onur Akay, '2. Sayfa' programının stüdyo konuğu oldu. Akay, 'Taş Bebek' lakabıyla bilinen sanatçı Gönül Yazar'ın sağlık durumuna dair bilgiler verdi.

"DUVARIN SİVRİ KÖŞESİNE ÇARPMIŞ"

Canlı yayında Yazar'ın yaşadığı ev kazasının detaylarını da anlatan Akay, "Gönül Yazar gözleri ile ilgili çok büyük sorunlar yaşadı. Gönül Abla, gece 03:00'de yataktan kalkmış ve halı kayınca duvarın sivri kısmına gözünü çarpmış. Gözleri resmen patlıcan moru oldu.

"1.5 SENE BULANIKLIK GEÇER DİYE BEKLEDİ"

Morluk 16 gün sonra geçti ama bulanıklık başladı. 1.5 sene bulanıklık geçer diye bekledi, hastaneye gitmedi ama rahatsızlığı geçmedi. Sol gözü tamamen görmüyordu, sağ gözünde de bulanıklık başlayınca çok korktu. Özel bir hastaneye gitti ve iki ayrı ameliyat oldu. Ameliyatta bir öne, bir arkaya bir de ortaya olmak üzere gözlerine üç tane tane lens taktılar.

"ÖLSEM DAHA İYİ DİYE AĞLADI"

Çok pahalı bir ameliyat oldu. 'Eğer gözlerimi kurtarmasalardı ölsem daha iyi' diyerek ağladığında ben de çok duygulandım. Ama çok şükür şimdi çok iyi. Doktorlar iki gözünü de düzeltti, pırlanta gibi görüyor.

"GÖZLERİM PIRLANTA GİBİ OLDU"

Telefonla konuştum ve 'Gözlerim pırlanta gibi oldu' diyor. Evinde Boğaz'a karşı bir teras var ve 'Oradan baktığımda Çamlıca Camii'nin minaresine biri çıksa görürüm' diyor."

 

.

Son Güncelleme: 4.05.2022 17:48:04
ETİKETLERGÖNÜL YAZAR