UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BEN BU ADAMA SIRILSIKLAM AŞIKTIM... BU KEZ GÖZYAŞLARI EŞLİK ETTİ

"Birkaç haftadır birlikteydik. Bir yüzük çıkardı ve parmağıma taktı. Çok yoğun bir andı. Bir gizlilik balonu içindeydik. Bu gizlilik balonu içinde müzik, sevdiğimiz kitaplar ve ikimizin de yürekten sevdiği şiirler vardı. Bir rüya gibiydi. Mutlak bir sihirdi. O gizlilik balonu içinde bana resimler çizdi, bana şiirler okudu. Benimle sadece konuştu. Ben bu adama sırılsıklam aşık olmuştum."

BEN BU ADAMA SIRILSIKLAM AŞIKTIM... BU KEZ GÖZYAŞLARI EŞLİK ETTİ

'SİHİRLİ AŞK'IN ÖMRÜ KISA OLDU

Bu sözler, son iki haftadır gündemden düşmeyen Johnny Depp ve Amber Heard davasından... 2011 yılında birlikte rol aldıkları The Rum Diary filminin setinde, tıpkı romanlardaki ya da masallardaki gibi başlayan aşkları 2015 yılında evliliğe uzandı. Fakat o " sihirli  aşk" kısa sürdü. Çift evlendikten bir yıl sonra kabullenilmesi kolay olmayan iddialarla yollarını ayırmaya karar verdiklerini duyurdu. Şimdi ise birbirlerine yönelttikleri suçlamalarla mahkemede hesaplaşıyorlar. Daha da ötesinde özel hayatlarına dair çok çarpıcı ayrıntıları da gözler önüne seriyorlar.

BU KEZ AMBER HEARD ANLATTI

ABD'nin Virginia eyaletindeki Fairfax County'de görülen dava sırasında bugüne kadar ilk olarak Johnny Depp ve onun tanıkları dinlendi. Şimdi de sıra Amber Heard ve tanıklarına geldi. Dün de tanık sandalyesinde 35 yaşındaki Amber Heard vardı. Güzel oyuncu, kimi zaman sesi titreyerek hatta bazen de gözyaşlarına boğularak "ona sırılsıklam aşık olmuştum" dediği Johnny Depp ile aşlarının nasıl bu duruma geldiğini kendi açısından anlattı.

'MÜKEMMEL PARTNER GİBİ GÖRÜNDÜ'

Birlikte rol aldıkları 2011 tarihli The Rum Diary filminin setinde ve tanıtım turları sırasında nasıl yakınlaştıklarını anlattı Heard. Oyuncu, o ilk dönemde edebiyat ve şiirle dolu günler geçirdiklerini ve Depp'in kendisine "mükemmel bir partner" gibi göründüğünü söyledi.

İLİŞKİSİNİN BİTTİĞİNE İKNA ETMEK İÇİN UZUN UZUN KONUŞTU

Heard, filmin tanıtımları sırasında gittikleri harika yerlerde romantizm yaşadıklarını, aşık olduklarını ama bunu bütün dünyaya gösteremediklerini ekledi. Buna neden olarak da o sırada hiç kimsenin Johnny Depp'in uzun süre birlikte olduğu Fransız oyuncu ve şarkıcı Vanessa Paradis'den ayrıldığını bilmemesini gösterdi. Bunun bir kadın olarak kendisi için bir sorun olduğunu gizlemeyen Amber Heard, Depp'in o dönemde Paradis ile ilişkisinin bittiğine kendisini ikna etmek için uzun uzun konuştuğunu da söyledi.

'AYNI YATAĞI PAYLAŞMADIKLARINA YEMİN ETTİ'

Amber Heard "Bana eski partneriyle bir yıldır aynı yatağı paylaşmadıkları konusunda yemin etti" diye konuştu. Fakat Depp'in çocuklarını korumak adına ilişkilerini dünyadan gizleme gereği duyduklarını da sözlerine ekledi. Sonra da şunları söyledi: "Gerçekten de 'radarın görüş alanı dışında' olmamız gerekiyordu. Çünkü Johnny dünyanın beni suçlayacağını ve 'yuva yıkan kadın' olarak göreceğini söylüyordu. Bu güzeldi."

'O SAHNEDE BENİ GERÇEKTEN ÖPTÜ'

Amber Heard, The Rum Diary filmindeki öpüşme sahnesine de değindi. O sahnede ikisinin de rol yapmanın ötesine geçtiğini belirtti. Hatta Depp'in kendisini gerçekten öptüğünü anlattı. Sonra da "Aramızdaki kimyayı hissettim" diye konuştu. Oyuncu, filmin çekimleri sırasında "işinin ötesinde" duygulara kapıldığını ve Depp'in de kendisi için aynı şeyleri hissettiğini sözlerine ekledi.

'BENİ EVİNE DAVET ETTİ'

The Rum Diary'nin çekimleri bittikten sonra her ikisinin de kendi yollarına gittiğini ve aylarca görüşmediklerini söyledi Heard. . Çiftin çekimlerde başlayan yakınlaşması birkaç ay sonra aşka dönüştü. Depp ile Heard, 2011 yılının ekim ayında ise flört etmeye başladı. Heard yeniden bir araya gelmelerini de şöyle anlattı: "Johnny beni telefonla arayana kadar herhangi bir ilişkimiz yoktu. Fakat sonra beni arayıp Beverly Hills'deki evine davet etti."

Amber Heard, Johnny Depp'in kendisine güzel hediyeler gönderdiğini de anlattı tanıklığı sırasında. "Bana filmde giydiğim çok güzel bir elbiseyi gönderdi, güzel bir el yazısıyla yazılmış not eşliğinde. Bana çok değerli ve pahalı koleksiyon kitapları da hediye olarak gönderdi. Başka bir filmin çekimlerindeyken bana gitar gönderdi."

ODADA SANKİ ELEKTRİK AKIMI VARDI: Amber Heard Johnny Depp ile aralarındaki kimyayı tanımlamanın çok zor olduğunu da vurguladı.Bunu da şu sözlerle anlatmaya çalıştı: "Odada sanki elektrik akımı vardı."

BASIN TURLARINDA YAKINLIKLARI İYİCE İLERLEDİ

Amber Heard, Depp ile birlikte oynadıkları The Rum Diary filminin basın turları sırasında ise ilişkilerinin giderek derinleştiğini anlattı. Sonra da sözlerini şöyle sürdürdü: "Derken birbirimize aşık olduk. Bunlar güzel ve tuhaf zamanlardı. Avrupa'da ve ABD'de uçakla bir şehirden diğerine gidiyorduk. Filmimiz hakkında konuşarak dünyayı dolaşıyorduk ve birbirimize aşık oluyorduk."

'O GECE BENİM ODAMDA BİTTİ'

Aralarındaki ilişkinin bir sonrası aşamaya nasıl geçtiğini de şöyle anlattı Heard: "Londra'dayken akşam yemeğinde yanıma oturdu. O geceyi benim oteldeki odamda geçirdik. Basın turunun geri kalanında da bu durum devam etti. "

Heard, Johnny Depp'in o dönemde kendisine pahalı hediyeler gönderdiğini ve aşkını ifade eden sözler söylediğini anlattı. Hatta kendisine "Hiç senin gibi bir kadınla karşılaşmadım" bile dedi.

'BİR SİHİR GİBİYDİ'

Depp'in kendisine yüzük hediye ettiği anlar hakkında da konuştu Amber Heard. "Bir şişenin içinden bir folyo çıkardı ve parmağıma taktı. Birkaç haftadır onunla birlikteydim. Çok yoğun bir andı. Biz normal insanlar gibi yaşamıyorduk. Dünyanın dört bir yanında, bazı yerlerde saklanıyorduk. Onun çok fazla evi vardı. O zamanlar oralar benim de evimdi. Bu bir gizlilik balonuydu. Sıcak bir parıltı, müzik, sevdiğimiz kitaplar, ikimizin de kalpten sevdiği şiirler. Bir Rüya gibiydi, mutlak bir sihir gibiydi."

'ORTADAN KAYBOLDU SONRA YİNE GELDİ'

Fakat Amber Heard'ün anlattığına göre o sihirli aşk çok da uzun sürmedi, bazı şeyler değişmeye başladı. İşte o dönemi de duruşmada şu sözlerle anlattı Heard: "Sonra ortadan kayboldu. Onunla iletişim kurmanın hiçbir yolu yoktu. Bir noktada kayboldu ve sonra geri geldi. Bazı sağlık sorunlarıyla mücadele ettiğini söyledi." Heard, yeniden ortaya çıktıktan sonra Depp'in kendisini Bahamalar'a davet ettiğini de sözlerine ekledi.

'BİR ADASI OLDUĞUNU O ZAMAN ÖĞRENDİM'

"Onun bir adası olduğunu işte o zaman öğrendim" diye konuştu Amber Heard. "O sırada İspanya'daydım. Seyahatimi yeniden planladım böylece Los Angeles yerine Miami'ye gidip sonra da onunla adada buluşabilirdim" diyerek sözlerini sürdürdü. O dönemde Johnny Depp'in çok fazla çay içtiğine tanık olduğunu da söyledi Amber Heard. Bununla ilgili çok fazla düşünmediğini belirtip Depp'in sadece çay içmeyi çok çok seven bir adam olduğuna karar verdiğini söyledi. Bahamalar'da geçirdikleri zamanın da çok güzel olduğunu ekledi Heard.

ONA SIRILSIKLAM AŞIKTIM: Amber Heard, duruşmada verdiği yeminli ifadede Depp'e sırılsıklam aşık olduğunu söyledi. O bu sözleri sarf ederken Johnny Depp de tam karşısında avukatıyla birlikte oturup onu dinliyordu.

'BENİ BAŞKALARIYLA İLİŞKİ KURMAKLA SUÇLADI'

Amber Heard, daha sonra Depp'in nasıl bir değişim geçirdiğini anlattı. Veda ettiği uyuşturucu ve alkol alışkanlığına geri döndükten sonra Depp'in bambaşka biri olduğunu ifade etti. Aktörün giderek kıskanç bir hale geldiğini ve kendisini başkalarıyla ilişki kurmakla suçladığını sözlerine ekledi.

Depp'in kendisine ilk kez ne zaman vurduğunu da duruşmada anlattı Heard. Bunun nedeni ise Depp'in eski sevgilisi Winona Ryder ile birlikteyken yaptırdığı dövme olmuş söylediğine göre. Amber Heard, o dövmenin ne anlama geldiğini sordu ve Depp de ona "Wino" diye yanıt verdi. Heard buna gülünce de iddiasına göre Depp ona bir tokat attı. O anları duruşmada tekrar hatırlayan Heard "Bunu asla unutmayacağım. Bu, benim hayatımı değiştirdi" dedi. Heard o anları şöyle anlattı: "Sadece güldüm çünkü onun şaka yaptığını düşünüyordum. Ve o benim yüzüme bir tokat attı. Güldüm, çünkü başka ne yapacağımı bilmiyordum. 'Bu bir şaka olmalı' diye düşündüm."

ONA VURMADIĞINI İLERİ SÜRMÜŞTÜ

Johnny Depp de daha önce duruşmada bu olayı anlatmış fakat Heard'e o sırada tokat attığı iddiasını reddetmişti. Depp bu konuda "Bu, birine vurmak için tuhaf bir neden" diye konuşmuştu.

'ONU TERK ETMEK İSTEDİM'

Amber Heard, bir noktada Johnny Depp'i terk etmek istediğini de söyledi: "Onu terk etmek istedim. Onun daha iyi olmasını istedim" derken hissettikleri yüzünden sesi değişti. "Uyuşturucu ve alkol kullanmadığı dönemlerde bana onun hayatını kurtardığımı söylerdi. Herkes bana bunu söylerdi ve ben de buna inanırdım" diyerek sözlerini sürdürdü.

Son Güncelleme: 5.05.2022 14:01:17
ETİKETLERAmber Heard Johnny Depp