UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

GERARD PİQUE VE SHAKİRA AYRILDI İDDİASI!

Barcelona'da forma giyen Gerard Pique ile dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'nın ayrılık kararı aldığı aldığı belirtildi. İspanyol basınında yer alan haberlerde, Shakira'nın, Pique'yi başka bir kadınla kendisini aldatırken suç üstü yakaladığı aktarıldı. Pique 'Ben masumum' dedi ancak Shakira kendisine inanmadı ve affetmedi.

GERARD PİQUE VE SHAKİRA AYRILDI İDDİASI!

Barcelona'nın İspanyol yıldızı Gerard Pique ve ünlü şarkıcı Shakira ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Bbirliktelikleriyle sık sık gündeme gelen Shakira ile Gerrard Pique'nin ayrılma aşamasına geldiği belirtildi.

"BEN MASUMUM" DEDİ, SHAKIRA İNANMADI

El Periodico'nun iddiasına göre Gerard Pique, Shakira'yı aldattı. Shakira eve geldiği sırada Gerard Pique'yi başka bir kadınla yakaladı. Pique 'Ben masumum' diyerek kendisini savunsa da, Kolombiyalı şarkıcı buna inanmadı. Pique ise Barcelona'daki eski dairesine taşındı.

İkilinin ilişkilerinde bir problem yaşandığı kaydedilirken; daha önce Pique'yi sık sık Instagram'daki sosyal medya hesabından paylaşan Shakira, 21 Mart'tan bu yana sevgilisi ile ilgili herhangi bir şey paylaşmadı.

Shakira, "Planet Weird" podcast'inde evlilik fikrinin kendisini korkuttuğunu söyleyerek "Bu yasak meyve gibi, onu dikkatli tutmayı tercih ediyorum ve davranışlarına bağlı olarak her şeyin mümkün olduğuna inanıyorum" demişti.

Son Güncelleme: 1.06.2022 23:03:49
ETİKETLERSHAKİRA PİQUE