UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ALEYNA TİLKİ'DEN DEMET AKALIN'A "BU KONUNUN EĞLENCESİ YOK"

Aleyna Tilki, son dönemde kendisine birçok iş teklifi geldiğini açıkladı. Reklam filmlerinin çoğunu reddettiğini belirten şarkıcı, "Gelen işin, benimle ne kadar uyumlu olduğu para kazanmaktan daha önemli" dedi. Genç popçu, bir dönem arasından su sızmayan Demet Akalın ile çok konuşulan tartışması hatırlatılınca ise dikkat çeken açıklamalar yaptı.

ALEYNA TİLKİ'DEN DEMET AKALIN'A "BU KONUNUN EĞLENCESİ YOK"

Meslektaşı Demet Akalın ile 'dünya starlığı' polemiği yaşayan Aleyna Tilki, önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Keyfinin bir hayli yerinde olduğu görülen 21 yaşındaki şarkıcı, mekanın çıkış kapısında basın mensuplarının soruları yanıtladı.

"PARA KAZANMAKTAN DAHA ÖNEMLİ"

Son dönemde bir hayli iş teklifi adığını dile getiren Tilki, "Çok teklif alıyorum aslında ama benim olayım çoğu işi reddetmem. Beğendiğimi de çok sahipleniyorum, yapıyorum" dedi. Birçok reklam filmine 'Hayır' cevabı verdiğini üzerine basarak yineleyen popçu, "Ticari bir beynim yok. İşin benimle ne kadar uyumlu olduğu, para kazanmaktan daha önemli” şeklinde konuştu.

"SİZ BUNDAN EĞLENİYOR MUSUNUZ?"

Demet Akalın’ın "Ben Aleyna’yı çok seviyorum, ona takılıyorum” sözleri hatırlatılan popçu, "Siz bundan eğleniyor musunuz? Ben eğlendiğinizi düşünmüyorum. Bir sürü paylaşım yapmışım güzel, eğlenceli görüşlerim... Bununla daha çok eğlenmiyor musunuz? Bunları sorun bana” karşılığını verdi.

"UMURUMDA DEĞİL"

Akalın’ın, "Bir tane dünya starı var, o da Tarkan" sözlerini duymazdan gelen Tilki, "Artık biraz genç ve taze konular olsun magazinde. Böyle eğlenceli dinamik” açıklamasını yaptı. "Yorumları ciddiye almıyorsunuz o zaman" yorumunu ise şöyle değerlendirdi:

“Umurumda değil hiçbir şey. Ne yapayım yani. Ben Aleyna olarak bildiğim en iyi şeyi yapmaya devam ediyorum. Dünyanın en büyük yapım şirketiyle çalışıyorum ve birçok büyük firma beni destekliyor. Eğleniyoruz. Bu nedir arkadaş, iki saniye eğlenemeyecek miyiz?”

Son Güncelleme: 3.06.2022 15:50:06