UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ OYUNCULAR İDDİALI DİZİDE BULUŞTU!

Disney Plus'ın Kaçış'ın ardından ikinci yerli dizisi olan 'Dünyayla Benim Aramda'dan ilk kareler geldi. Başrollerini Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu ve Zerrin Tekindor'un paylaştığı Dünyayla Benim Aramda dizisinin çekimleri de sürüyor.

ÜNLÜ OYUNCULAR İDDİALI DİZİDE BULUŞTU!

Türkiye'de 14 Haziran’da yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus'ın ikinci yerli orijinal dizisi Dünyayla Benim Aramda'dan ilk bilgiler açıklandı.

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, Pınar Bulut’un kaleminin Hülya Gezer’in rejisiyle buluştuğu Dünyayla Benim Aramda’nın çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Oyuncu kadrosunda ise Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu ve Zerrin Tekindor bir araya geliyor.

Dünyayla Benim Aramda içindeki boşluğu aşkla doldurmaya çalışan bir kadının, zaman geçtikçe yabancılaşmaya başladığı sevgilisine, ilişkilerini ayakta tutmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve ardından yaşananları anlatıyor. Seyircinin, ilişkilerin insanlar üzerindeki etkilerine ve ilişkiler üzerinden yaşadıkları büyük içsel değişimlere tanıklık edeceği dizinin yayın tarihi ise açıklanmadı.

 

Son Güncelleme: 10.06.2022 00:42:19