UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

EVDEN 4 KAMYON ÇÖP ÇIKTI, DEVLET ÇOCUKLARI KORUMA ALTINA ALDI

4 kamyon çöp çıkan evde yaşayan yaşlı kadın ile 60 ve 55 yaşındaki zihinsel engelli oğullar devlet tarafından koruma altına alındı.

EVDEN 4 KAMYON ÇÖP ÇIKTI, DEVLET ÇOCUKLARI KORUMA ALTINA ALDI

İstanbul'un Bakırköy ilçesinde komşuların gelen kötü kokulardan rahatsız olması üzerine polis, sağlık ve belediye ekipleri olay yerine geldi. 3 kişinin yaşadığı tespit edilen ve 4 kamyon çöpün çıktığı evdeki yaşlı kadının ayağının kırık olduğu öğrenilirken, onunla birlikte yaşayan 60 ila 55 yaşlarındaki iki erkek oğlu da devlet tarafından koruma altına alındı.Bakırköy'ün Yeşilköy Mahallesinde 5 katlı bir binanın 2. katından gelen kokulardan rahatsız olan komşular şikayette bulundu. İhbar üzerine polis, sağlık ve belediye ekipleri sevk edildi.

3 KİŞİNİN YAŞADIĞI EV, ÇÖPLE DOLU ÇIKTI

Çilingir yardımıyla eve giren polis ekipleri, evin çöple dolu olduğunu ve içinde üç kişinin yaşadığını fark etti. Bunun üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yaşlı kadını ve zihinsel iki oğlunu tedbir amaçlı ambulansla hastaneye kaldırdı. Yapılan incelemenin ardından belediye temizlik ekipleri sevk edildi.

KORUMA ALTINA ALINDILAR

Olayla ilgili konuşmak istemeyen komşuları ise, yaşlı kadının ayağının kırık olduğunu 60 ila 55 yaşlarındaki iki erkek oğlunun da zihinsel engelli olduğunu söyledi. Hastanedeki işlemleri devam eden aile bireylerinin devlet tarafından korunmaya alındığı öğrenildi.4 KAMYON ÇÖP ÇIKTIEvin bulunduğu yere gelen belediye ekipleri, evi temizlemeye başladı. Yaklaşık 8 saat süren temizlik çalışmalarının ardından evden 4 kamyon çöp çıkarıldı. Çöpün çıkarılmasının ardından ev belediye ekiplerince ilaçlandı. Konuyla ilgili inceleme sürüyor. 

Son Güncelleme: 5.08.2022 22:52:38
ETİKETLER4 kamyon çöp çıktı