UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BODRUM'DAN DÖNEN PELİN KARAHAN FİYATLARDAN DERT YANDI!

Bodrum'dan gelir gelmez soluğu Nişantaşı'nda alışverişte alan oyuncu Pelin Karahan, fiyatlardan şikayet etti. Tatilde daha çok evde yediklerini ve restoranların çok pahalı olduğunu ifade eden Karahan, bu yıl bir lahmacun ve ayranın 500 liraya satıldığını söyledi.

BODRUM'DAN DÖNEN PELİN KARAHAN FİYATLARDAN DERT YANDI!

Oyuncu Pelin Karahan, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Bodrum'dan geldiğini ve uçaktan iner inmez eksiklerini gidermek için alışverişe çıktığını söyleyen Karahan, bu yıl bir lahmacun ve ayranın 500 liraya satıldığı tatil yöresindeki pahalılıktan dert yandı.

"EVDE YEMEK DAHA UYGUN"

Kendi yazlığının plajından denize girdiğini söyleyen Pelin Karahan "Bodrum'da nüfus olarak bir yoğunluk var tabii ama biz yazlığımızda olduğumuz için bizi pek etkilemedi. Ben kendi evimde plajımızdan girdiğim için beachlere gitmedim. Ama tabii fiyatlar çok uçuk! Özellikle restoranlar... Biz daha çok evde yedik. Evde yemek daha uygun yani" şeklinde konuştu.

"KISA SÜREDE 10 KİLO VERDİM"

Geçtiğimiz yıldan bu yana 10 kilo vererek adeta bambaşka bir görünüme kavuşan Pelin Karahan, eski fotoğraflarına bakınca şimdi daha iyi hissettiğini belirtip "Kısa sürede 10 kilo verdim. Eski fotoğraflarıma bakınca yüzüm daha tombuldu, şu an daha iyi hissediyorum" dedi.

Son Güncelleme: 27.08.2022 12:14:36