UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

İSTANBUL, TEKSAS’A DÖNDÜ!

GÜN GEÇMESİN Kİ, İSTANBUL’DA SİLAHLAR PATLAMASIN! BU KEZ DE KURYE KILIĞINDAKİ BİR SALDIRGAN, KAĞITHANE’DE BİR CAFE BASIP, ‘MESUT KİM’ DİYEREK, RASTGELE ATEŞ AÇTI! İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRÜ ZAFER AKTAŞ NEDEN HEP ÇOK SESSİZ? HER KONUDA AÇIKLAMA YAPAN İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU, İSTANBUL’LA İLGİLİ NEDEN HEP SUSKUN?

İSTANBUL, TEKSAS’A DÖNDÜ!

İstanbul Kağıthane'de kurye kılığında kafeteryaya giren saldırgan tabancayla rastgele ateş açtı. Saldırganın sorular sorup rastgele ateş ettiği dehşet anlarında, kafede bulunan müşteriler ise korkuyla masanın altına saklandı. Polis ekiplerinin çalışmalarının ardından saldırgan yakalanarak gözaltına alındı. İstanbul Kağıthane’de bir kafeteryaya giren saldırgan, kaskını çıkarmadan elindeki tabancayla "Mesut kim" diyerek rastgele ateş açtı.

Kağıthane Nurtepe Mahallesi’nde geçtiğimiz Nisan ayında saat 02.15 sıralarında meydana gelen olayda, silahlı bir şahıs, motosikletli kurye kılığında sokak üzerindeki bir kafeteryaya girdi. Saldırgan ardından eline aldığı tabanca ile kafasından kaskını çıkarmadan sokak içerisinde bulunan kafeteryaya girdi. Kafede bulunanlara "Mesut kim?" diyerek sorular soran kurye, içeride rastgele ateş etti.

Yapılan çalışmalar neticesinde polis ekipleri kimliğini tespit ettiği saldırganın gidebileceği adresleri kontrol etti. Polis ekiplerinin çalışmalarının ardından saldırgan yakalanarak gözaltına alındı.

YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Son Güncelleme: 4.10.2022 14:26:24