UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KÜRTAJ YAPTIRMAYI REDDEDEN ARKADAŞINI VURARAK ÖLDÜRDÜ

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinin Sanford bölgesinde 21 yaşındaki Donovan Faison ismindeki bir adam hamile kız arkadaşını vurup öldürmekle suçlandı. Kız arkadaşının kürtaj yaptırmayı reddetmesi üzerine Faison’un sevgilisi ve doğmamış bebeğini öldürdüğü ifade edildi.

KÜRTAJ YAPTIRMAYI REDDEDEN ARKADAŞINI VURARAK ÖLDÜRDÜ

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinin Sanford bölgesinde 18 yaşındaki Kaylin Fiengo isimli genç kadın karnındaki bebeğiyle sevgilisinin kurşunlarının hedefi olarak hayatını kaybetti. Polis kayıtlarına göre iki sevgili buluşmak için Coastline Parkı’nı tercih etmişti. Aynı gece saat 23.00'ten sonra park halindeki arabasının sürücü koltuğunda Fiengo kurşunla yaralanmış halde ölü bulundu.Parkta devriye gezen bir Sanford polis memuru, arabanın park yerine geri döndüğünü ve hala çalıştığını fark etti. Polis, içeri baktığında sürücü koltuğunda Fiengo'nun cesedini bulduğunu söyledi.

HAMİLELİK KONUSUNDA SIK SIK TARTIŞIYORLARDI

Çiftin olay gününden öncesindeki haftalarda sık sık hamilelik nedeniyle tartıştıkları ifade edildi. Sanford polisi yaptığı açıklamada, Faison'ın Fiengo'nun hamileliğini sonlandırmasını istediğini ancak Fiengo'nun bunu reddettiğini ve müfettişlerin cinayetin "olası nedeninin" onun reddi olduğuna inandığını söyledi.

Son Güncelleme: 30.08.2023 15:32:10
ETİKETLERkürtaj sevgilisi