UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

YİNE YAPTILAR! CAN TANRIYAR’LA İLGİLİ YİNE-YENİ “YETKİSİZLİK...

OLACAK ŞEY DEĞİL! AYLARDIR YARGILANMADAN CEZAEVİNDE TUTULAN CAN TANRIYAR İÇİN ANADOLU 1. AĞIR CEZA DA “YETKİSİZLİK” KARARI VERDİ!

YİNE YAPTILAR! CAN TANRIYAR’LA İLGİLİ YİNE-YENİ “YETKİSİZLİK...

CAN TANRIYAR’IN “MADEN TUTUKLADINIZ BENİ YARGILAYIN” DEMESİNE RAĞMEN 6 AYDIR HİÇ YARGILANMADAN CEZAEVİNDE TUTULUYOR!.. ORTADA HİÇBİR DELİL-BELGE OLMAMASINA RAĞMEN SADECE YALANCI ŞAHİTLERLE (Kİ ŞAHİTLERİN İFADELERİ DE BİRBİRİNİ TUTMAMIŞ, CAN TANRIYAR O İFADELERİN DE YALAN OLDUĞUNU KANITLAYAN BELGE BİLE SUNMUŞTU) İLK DURUŞMASI BİLE 2024’ÜN OCAK AYI’NA ATILMIŞTI!!!

BÖYLECE SÜRE GEÇİP, CAN TANRIYAR’IN TUTUKLULUK HALİ DEVAM EDERKEN, 1. AĞIR CEZA, ŞİMDİ “ANİDEN” FİKİR DEĞİŞTİRDİ VE DURUŞMA GÜNLERİ (HEM TUTUKLULUK İNCELEMESİ, HEM DE İLK DURUŞMA GÜNÜ) VERMESİNE RAĞMEN BİR ANDA KARAR DEĞİŞTİRDİ, O DA “YETKİSİZLİK” KARARI VERDİ!.. DURUŞMA GÜNÜ BİLE VERDİKTEN SONRA!!!

YANİ CAN TANRIYAR’IN HALA BİR MAHKEMESİ BİLE YOK! YAZIK!

ŞİMDİ, SON OLARAK ANCAK ANADOLU 2. AĞIR CEZA’YA İTİRAZ EDEBİLECEK!

BAKALIM 2. AĞIR CEZA, BU EŞİ GÖRÜLMEMİŞ YARGI KOMEDİSİNDE HAFTA BAŞI NE KARAR VERECEK?

2. AĞIR CEZA DA “PAS” GEÇİP, CAN TANRIYAR’IN MAHKEMESİZ-DURUŞMASIZ CEZAEVİNDE KALMASINA MI, YOKSA DOSYAYI İNCELEYİP, EN AZINDAN “TUTUKSUZ” YARGILANMASINA MI KARAR VERECEK, HAFTA BAŞI GÖRECEĞİZ.

Dosyayı inceleyen avukatlar, davanın tümden red olması gerektiğini söylerken, bu kadar zaman tutuklu kalmasına akıl sır erdiremiyorlar.

Ancak Anadolu Adliyesi Başsavcısı’nın HSK’ya verdiği raporla aslında her şey ortaya çıktı. Konu çözüldü!!!

Bakalım bu raporda söylendiği gibi, yazılan o senaryo devam mı edecek?

Ederse artık şaşırmayacağız! 

Son Güncelleme: 15.10.2023 17:55:06
ETİKETLERyetkisizlik kararı